WIRTUALNE BIURO Jastrząb
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jastrząb

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Jastrząb bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Wirtualne Biuro Jastrząb. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Jastrząb Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jastrząb

Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Górnictwo rud żelaza. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych tkanin. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jastrząb Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa Przeładunek towarów. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Jastrząb ADRES REJESTRACJI FIRMY Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania Naprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Wydobywanie węgla kamiennego. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Wykończanie wyrobów włókienniczych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jastrząb

Pozostałe sprzątanie. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja elementów elektronicznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność agentów turystycznych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Jastrząb Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznychDziałalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Jastrząb Ebiuro Wirtualne Biura Branżowe szkoły I stopniaUprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Działalność pozostałych agencji transportowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Pozyskiwanie drewna. ..

Biuro Wirtualne Jastrząb

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Jastrząb bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Ebiuro Wirtualne Biura Jastrząb. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Jastrząb Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?