WIRTUALNE BIURO Jasło
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jasło

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Jasło. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Jasło Wirtualne Biuro. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jasło

Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jasło Działalność archiwów Produkcja kabli światłowodowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Działalność bibliotek. Produkcja aluminium hutniczego. Reasekuracja. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Jasło ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jasło

Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja obuwia. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja wapna i gipsu. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Ebiuro Wirtualne Biura Jasło Produkcja klejówProdukcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja bielizny. Działalność związana z pakowaniem. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Przetwórstwo herbaty i kawy. Jasło Ebiuro Wirtualne Biura Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewnaPrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja szkła gospodarczego. Transport lotniczy pasażerski. ..

Biuro Wirtualne Jasło

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Jasło wirtualne biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Jasło. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jasło Ebiuro Wirtualne Biura. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nasze wirtualne biuro w Jasło umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Jasło wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?