WIRTUALNE BIURO Jarczów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jarczów

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Jarczów. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jarczów Wirtualne Biuro. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Nasze wirtualne biuro w Jarczów umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Jarczów wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jarczów

Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jarczów Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Jarczów ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność detektywistyczna Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Fundusze emerytalne. Działalność wspomagająca edukację. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jarczów

Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Zakładanie stolarki budowlanej. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Jarczów Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojówProdukcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Jarczów Ebiuro Wirtualne Biura Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnegoProdukcja wapna i gipsu. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja tkanin bawełnianych. Zakładanie stolarki budowlanej. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Uprawa tytoniu. Wytwarzanie paliw jądrowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. ..

Biuro Wirtualne Jarczów

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Jarczów. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Jarczów. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Jarczów Ebiuro Wirtualne Biura. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?