WIRTUALNE BIURO Janów Lubelski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Janów Lubelski

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wirtualne Biuro Janów Lubelski. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Janów Lubelski Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! System jest prosty i przejrzysty. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Janów Lubelski, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Janów Lubelski

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność banku centralnego. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. ADRES REJESTRACJI FIRMY Janów Lubelski Działalność organizacji politycznych Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Działalność holdingów finansowych. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Janów Lubelski ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja przypraw. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Janów Lubelski

Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla drobiu. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Sprzedaż hurtowa skór. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Ebiuro Wirtualne Biura Janów Lubelski Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznejNaprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Produkcja zegarków i zegarów. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Janów Lubelski Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja olejków eterycznychNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja mebli kuchennych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. ..

Biuro Wirtualne Janów Lubelski

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Ebiuro Wirtualne Biura Janów Lubelski. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Janów Lubelski Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?