WIRTUALNE BIURO Jakubów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jakubów

Nasze wirtualne biuro w Jakubów umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Jakubów wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne Biuro Jakubów. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Jakubów Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Jakubów, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jakubów

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Zakładanie stolarki budowlanej. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jakubów Technika Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Jakubów ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jakubów

Produkcja miedzi. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Działalność związana z tłumaczeniami. Ebiuro Wirtualne Biura Jakubów Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczącychDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Uprawa drzew oleistych. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja motocykli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Jakubów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowegoSprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. ..

Biuro Wirtualne Jakubów

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Jakubów wirtualne biuro. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Ebiuro Wirtualne Biura Jakubów. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Jakubów Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?