WIRTUALNE BIURO Jaktorów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jaktorów

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Jaktorów. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne Biuro Jaktorów. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Jaktorów Wirtualne Biuro. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jaktorów

Transport morski i przybrzeżny towarów. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jaktorów Produkcja piwa Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Produkcja zamków i zawiasów. Jaktorów ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja maszyn Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja samochodów osobowych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jaktorów

Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja obuwia. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Jaktorów Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Nadawanie programów radiofonicznych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Jaktorów Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa owoców i warzywInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. ..

Biuro Wirtualne Jaktorów

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Jaktorów. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Jaktorów Ebiuro Wirtualne Biura. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?