WIRTUALNE BIURO Jadów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jadów

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Jadów, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Jadów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Wirtualne Biuro Jadów. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Jadów Wirtualne Biuro. System jest prosty i przejrzysty. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jadów

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jadów Nauka języków obcych Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Handel energią elektryczną. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja bielizny. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność bibliotek. Jadów ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja przędzy wełnianej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jadów

Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja miedzi. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja sprzętu sportowego. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Ebiuro Wirtualne Biura Jadów Chów i hodowla drobiuDziałalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność detektywistyczna. Produkcja wapna i gipsu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Szkoły podstawowe. Jadów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja cydru i pozostałych win owocowychSprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Jadów

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Jadów. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Jadów Ebiuro Wirtualne Biura. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Jadów bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?