WIRTUALNE BIURO Jabłoń
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jabłoń

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Jabłoń, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wirtualne Biuro Jabłoń. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Jabłoń Wirtualne Biuro. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Jabłoń, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jabłoń

Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Produkcja przędzy bawełnianej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jabłoń Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Uprawa roślin włóknistych. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność centrów telefonicznych (call center). Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja mebli kuchennych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Jabłoń ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych Produkcja drutu. Działalność w zakresie architektury. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jabłoń

Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja odzieży roboczej. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Jabłoń Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnychProdukcja cydru i pozostałych win owocowych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Jabłoń Ebiuro Wirtualne Biura Transport kolejowy pasażerski międzymiastowyNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Biuro Wirtualne Jabłoń

To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Ebiuro Wirtualne Biura Jabłoń. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Jabłoń Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?