WIRTUALNE BIURO Iwkowa
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Iwkowa

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne Biuro Iwkowa jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne Biuro Iwkowa. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Iwkowa Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Iwkowa

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów tytoniowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Iwkowa Uprawa drzew oleistych Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Pozostałe sprzątanie. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Iwkowa ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Iwkowa

Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Technika. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja szkła gospodarczego. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Ebiuro Wirtualne Biura Iwkowa Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja klejów. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Produkcja elementów elektronicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Iwkowa Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwaWydobywanie węgla kamiennego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja tkanin wełnianych. ..

Biuro Wirtualne Iwkowa

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Ebiuro Wirtualne Biura Iwkowa. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Iwkowa Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Wirtualne Biuro Iwkowa jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?