WIRTUALNE BIURO Hażlach
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Hażlach

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualne Biuro Hażlach. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Hażlach Wirtualne Biuro. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Hażlach

Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Szkoły wyższe. Badanie rynku i opinii publicznej. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Hażlach Przeładunek towarów Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność związana z tłumaczeniami. Hażlach ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Hażlach

Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Branżowe szkoły I stopnia. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja tkanin bawełnianych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Hażlach Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zleceniePozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja samochodów osobowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Malowanie i szklenie. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Hażlach Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowychNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Działalność wspomagająca edukację. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. ..

Biuro Wirtualne Hażlach

Nasze wirtualne biuro w Hażlach umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Hażlach wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Hażlach. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Hażlach Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy !

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?