WIRTUALNE BIURO Halinów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Halinów

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Halinów bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wirtualne Biuro Halinów. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Halinów Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Halinów

Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Placówki doskonalenia nauczycieli. ADRES REJESTRACJI FIRMY Halinów Działalność agencji informacyjnych Działalność pozostałych agencji transportowych. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Wymiar sprawiedliwości. Przeładunek towarów. Pozyskiwanie drewna. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Halinów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja kabli światłowodowych Działalność holdingów finansowych. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Naprawa i konserwacja maszyn. Wydawanie gazet. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Halinów

Działalność archiwów. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Produkcja broni i amunicji. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Ebiuro Wirtualne Biura Halinów Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowychBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność agencji reklamowych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Działalność organizatorów turystyki. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Halinów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastekSzkoły podstawowe. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja masy włóknistej. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. ..

Biuro Wirtualne Halinów

Halinów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Halinów. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Halinów Ebiuro Wirtualne Biura. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Halinów. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?