WIRTUALNE BIURO Gubin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Gubin

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Gubin. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wirtualne Biuro Gubin. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Gubin Wirtualne Biuro. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Gubin

Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Zakładanie stolarki budowlanej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Gubin Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Produkcja szkła płaskiego. Uprawa winogron. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Gubin ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Dystrybucja energii elektrycznej. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Transport drogowy towarów. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Gubin

Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Chów i hodowla bydła mlecznego. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja motocykli. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Produkcja gazów technicznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Gubin Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowegoGospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Demontaż wyrobów zużytych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność organizatorów turystyki. Transport kolejowy towarów. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Wytwarzanie energii elektrycznej. Gubin Ebiuro Wirtualne Biura Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychUprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie węgla kamiennego. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Biuro Wirtualne Gubin

Nasze wirtualne biuro w Gubin umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Gubin wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Gubin. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Gubin Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?