WIRTUALNE BIURO Gryfów Śląski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Gryfów Śląski

Posiadanie adresu firmowego Gryfów Śląski, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Wirtualne Biuro Gryfów Śląski. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Gryfów Śląski Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Gryfów Śląski

Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Działalność organizacji religijnych. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Gryfów Śląski Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Nadawanie programów radiofonicznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Gryfów Śląski ADRES REJESTRACJI FIRMY Nadawanie programów radiofonicznych Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Uprawa drzew oleistych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Gryfów Śląski

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ubezpieczenia na życie. Ebiuro Wirtualne Biura Gryfów Śląski Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytoweDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja zaprawy murarskiej. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Gryfów Śląski Ebiuro Wirtualne Biura Odzysk surowców z materiałów segregowanychPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Technika. ..

Biuro Wirtualne Gryfów Śląski

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Gryfów Śląski. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Gryfów Śląski Ebiuro Wirtualne Biura. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?