WIRTUALNE BIURO Grybów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Grybów

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro Grybów. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Grybów Wirtualne Biuro. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne Biuro Grybów jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Grybów

Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja metali szlachetnych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Technika. Uprawa drzew oleistych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Grybów Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Uprawa roślin włóknistych. Tynkowanie. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja obuwia. Działalność obiektów kulturalnych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność szpitali. Górnictwo gazu ziemnego. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Grybów ADRES REJESTRACJI FIRMY Wytwarzanie gotowych posiłków i dań Produkcja włókien chemicznych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Grybów

Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja mebli kuchennych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych tkanin. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Ebiuro Wirtualne Biura Grybów Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaProdukcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Działalność szpitali. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów ściernych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Grybów Ebiuro Wirtualne Biura Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja cementu. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Uprawa winogron. ..

Biuro Wirtualne Grybów

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Grybów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Ebiuro Wirtualne Biura Grybów. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Grybów Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?