WIRTUALNE BIURO Gózd
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Gózd

Gózd prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nasze wirtualne biuro w Gózd umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Gózd wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Gózd bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Wirtualne Biuro Gózd. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Gózd Wirtualne Biuro. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Gózd

Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Gózd Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja autobusów. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Gózd ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja win gronowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostała działalność wydawnicza. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Gózd

Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Uprawa drzew oleistych. Działalność taksówek osobowych. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Produkcja elementów elektronicznych. Szkoły podstawowe. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Ebiuro Wirtualne Biura Gózd Naprawa i konserwacja maszynUprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Produkcja papieru i tektury. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Gózd Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskichProdukcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Górnictwo rud uranu i toru. Produkcja materiałów wybuchowych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność morskich agencji transportowych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja papieru i tektury. ..

Biuro Wirtualne Gózd

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Ebiuro Wirtualne Biura Gózd. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Gózd Ebiuro Wirtualne Biura. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wirtualne Biuro Gózd jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?