WIRTUALNE BIURO Goworowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Goworowo

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wirtualne Biuro Goworowo. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Goworowo Wirtualne Biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Goworowo bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Goworowo

Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Działalność holdingów finansowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Reasekuracja. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Goworowo Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych Produkcja lodów. Transport drogowy towarów. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja gier i zabawek. Goworowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja maszyn Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Goworowo

Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Chów i hodowla owiec i kóz. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Przeładunek towarów. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Produkcja cukru. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Ebiuro Wirtualne Biura Goworowo Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychKucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Transport kolejowy towarów. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Goworowo Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja przędzy z włókien chemicznychSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Działalność związana z oprogramowaniem. ..

Biuro Wirtualne Goworowo

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Ebiuro Wirtualne Biura Goworowo. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Goworowo Ebiuro Wirtualne Biura. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?