WIRTUALNE BIURO Goszczanów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Goszczanów

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualne Biuro Goszczanów. System jest prosty i przejrzysty. Goszczanów Wirtualne Biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Goszczanów

Produkcja włókien chemicznych. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Uprawa drzew oleistych. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Naprawa i konserwacja maszyn. Wytwarzanie paliw gazowych. Produkcja odzieży roboczej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Goszczanów Działalność związana z projekcją filmów Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Goszczanów ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność wspomagająca edukację Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Uprawa ryżu. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Goszczanów

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Wytwarzanie paliw jądrowych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja maszyn dla metalurgii. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Goszczanów Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność taksówek osobowych. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Goszczanów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodąSprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Produkcja włókien szklanych. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Sprawy zagraniczne. Działalność bibliotek. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Goszczanów

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Goszczanów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Posiadanie adresu firmowego Goszczanów, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Ebiuro Wirtualne Biura Goszczanów. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Goszczanów Ebiuro Wirtualne Biura. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?