WIRTUALNE BIURO Gorzów Śląski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Gorzów Śląski

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Posiadanie adresu firmowego Gorzów Śląski, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualne Biuro Gorzów Śląski. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Gorzów Śląski Wirtualne Biuro. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Gorzów Śląski

Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja metali szlachetnych. Technika. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Gorzów Śląski Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych Praktyka lekarska ogólna. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Produkcja baterii i akumulatorów. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Demontaż wyrobów zużytych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja broni i amunicji. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Naprawa i konserwacja maszyn. Gorzów Śląski ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Gorzów Śląski

Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport rurociągami paliw gazowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność archiwów. Produkcja papieru i tektury. Ebiuro Wirtualne Biura Gorzów Śląski Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieżySprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe formy udzielania kredytów. Produkcja barwników i pigmentów. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elementów elektronicznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Gorzów Śląski Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Działalność związana z oprogramowaniem. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność organizacji profesjonalnych. ..

Biuro Wirtualne Gorzów Śląski

Wirtualne Biuro Gorzów Śląski jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Gorzów Śląski prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Ebiuro Wirtualne Biura Gorzów Śląski. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Gorzów Śląski Ebiuro Wirtualne Biura. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Gorzów Śląski, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?