WIRTUALNE BIURO Goraj
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Goraj

Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wirtualne Biuro Goraj. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Goraj Wirtualne Biuro. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Goraj

Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Introligatorstwo i podobne usługi. ADRES REJESTRACJI FIRMY Goraj Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Pozostała działalność związana ze sportem. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Przygotowywanie i podawanie napojów. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Goraj ADRES REJESTRACJI FIRMY Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Goraj

Zakładanie stolarki budowlanej. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Produkcja motocykli. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Uprawa ryżu. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Reasekuracja. Ebiuro Wirtualne Biura Goraj Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyNaprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Odlewnictwo metali lekkich. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Goraj Ebiuro Wirtualne Biura Działalność agencji reklamowychProdukcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. ..

Biuro Wirtualne Goraj

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Ebiuro Wirtualne Biura Goraj. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Goraj Ebiuro Wirtualne Biura. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?