WIRTUALNE BIURO Goniądz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Goniądz

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne Biuro Goniądz. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Goniądz Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Goniądz prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Goniądz

Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Obrona narodowa. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja cukru. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Goniądz Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego. Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Nadawanie programów radiofonicznych. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Goniądz ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Goniądz

Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Zakładanie stolarki budowlanej. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Ebiuro Wirtualne Biura Goniądz Przeładunek towarów w portach śródlądowychProdukcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Drukowanie gazet. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Goniądz Ebiuro Wirtualne Biura Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnejProdukcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Odlewnictwo żeliwa. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. ..

Biuro Wirtualne Goniądz

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Ebiuro Wirtualne Biura Goniądz. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Goniądz Ebiuro Wirtualne Biura. System jest prosty i przejrzysty. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?