WIRTUALNE BIURO Gołuchów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Gołuchów

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Gołuchów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne Biuro Gołuchów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Gołuchów Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Gołuchów

Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Uprawa ryżu. Produkcja wapna i gipsu. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Gołuchów Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Szkoły podstawowe. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność związana z tłumaczeniami. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Placówki wychowania przedszkolnego. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Gołuchów ADRES REJESTRACJI FIRMY Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Gołuchów

Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Praktyka lekarska dentystyczna. Ebiuro Wirtualne Biura Gołuchów Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychPozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Gołuchów Ebiuro Wirtualne Biura Odprowadzanie i oczyszczanie ściekówProdukcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Handel energią elektryczną. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Biuro Wirtualne Gołuchów

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Gołuchów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Ebiuro Wirtualne Biura Gołuchów. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Gołuchów Ebiuro Wirtualne Biura. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?