WIRTUALNE BIURO Golczewo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Golczewo

Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wirtualne Biuro Golczewo. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Golczewo Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Golczewo

Nadawanie programów radiofonicznych. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Transport rurociągami paliw gazowych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Golczewo Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Golczewo ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca transport morski Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Golczewo

Produkcja mebli kuchennych. Sprzedaż hurtowa skór. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Produkcja mebli kuchennych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Transport morski i przybrzeżny towarów. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Ebiuro Wirtualne Biura Golczewo Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczneUprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Praktyka lekarska specjalistyczna. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Golczewo Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja obuwiaOdlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. ..

Biuro Wirtualne Golczewo

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Ebiuro Wirtualne Biura Golczewo. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Golczewo Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wirtualne Biuro Golczewo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?