WIRTUALNE BIURO Gołańcz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Gołańcz

Gołańcz prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Wirtualne Biuro Gołańcz. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Gołańcz Wirtualne Biuro. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Gołańcz

Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Gołańcz Działalność usługowa związana z leśnictwem  Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Branżowe szkoły II stopnia. Produkcja piwa. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Gołańcz ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Produkcja barwników i pigmentów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Gołańcz

Produkcja mebli kuchennych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja miedzi. Produkcja pojemników metalowych. Transport kolejowy towarów. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Ebiuro Wirtualne Biura Gołańcz Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznychSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z oprogramowaniem. Gołańcz Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja przędzy z włókien chemicznychDziałalność związana z pakowaniem. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ..

Biuro Wirtualne Gołańcz

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Gołańcz zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Gołańcz bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Ebiuro Wirtualne Biura Gołańcz. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Gołańcz Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?