WIRTUALNE BIURO Goczałkowice-Zdrój
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Goczałkowice-Zdrój

Wirtualne Biuro Goczałkowice-Zdrój jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Goczałkowice-Zdrój. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Goczałkowice-Zdrój Wirtualne Biuro. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Goczałkowice-Zdrój

Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. ADRES REJESTRACJI FIRMY Goczałkowice-Zdrój Produkcja mebli biurowych i sklepowych Działalność klubów sportowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostałe badania i analizy techniczne. Szkoły podstawowe. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Goczałkowice-Zdrój ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Goczałkowice-Zdrój

Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Branżowe szkoły I stopnia. Transport kosmiczny. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja wyrobów tartacznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Goczałkowice-Zdrój Działalność usługowa wspomagająca transport morskiNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Produkcja narzędzi. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Goczałkowice-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja klejów. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja szkła płaskiego. Produkcja sprzętu sportowego. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. ..

Biuro Wirtualne Goczałkowice-Zdrój

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Goczałkowice-Zdrój, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Goczałkowice-Zdrój. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Goczałkowice-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Goczałkowice-Zdrój prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?