WIRTUALNE BIURO Gniezno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Gniezno

Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wirtualne Biuro Gniezno. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Gniezno Wirtualne Biuro. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Gniezno

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Introligatorstwo i podobne usługi. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała działalność związana ze sportem. ADRES REJESTRACJI FIRMY Gniezno Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt Ubezpieczenia na życie. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja materiałów wybuchowych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Technika. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Gniezno ADRES REJESTRACJI FIRMY Wytwarzanie gotowych posiłków i dań Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Gniezno

Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Produkcja olejków eterycznych. Przesyłanie energii elektrycznej. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Transport wodny śródlądowy pasażerski. Ebiuro Wirtualne Biura Gniezno Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznegoNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Fundusze emerytalne. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Gniezno Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastekDziałalność związana z projekcją filmów. Wydobywanie torfu. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pośredników turystycznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. ..

Biuro Wirtualne Gniezno

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Ebiuro Wirtualne Biura Gniezno. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Gniezno Ebiuro Wirtualne Biura. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Gniezno prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?