WIRTUALNE BIURO Gniew
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Gniew

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wirtualne Biuro Gniew. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Gniew Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Gniew

Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . ADRES REJESTRACJI FIRMY Gniew Przygotowywanie i podawanie napojów Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja przędzy bawełnianej. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Gniew ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Chów i hodowla owiec i kóz. Szkoły podstawowe. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Działalność morskich agencji transportowych. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Gniew

Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Działalność w zakresie architektury. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Ebiuro Wirtualne Biura Gniew Produkcja lodówProdukcja przędzy wełnianej. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Kolegia pracowników służb społecznych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Gniew Ebiuro Wirtualne Biura Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowychInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe formy udzielania kredytów. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. ..

Biuro Wirtualne Gniew

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Gniew. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Gniew Ebiuro Wirtualne Biura. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?