WIRTUALNE BIURO Głuszyca
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Głuszyca

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Głuszyca, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Wirtualne Biuro Głuszyca. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Głuszyca Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! System jest prosty i przejrzysty. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Głuszyca

Działalność prawnicza. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Produkcja motocykli. Badania i analizy związane z jakością żywności. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. ADRES REJESTRACJI FIRMY Głuszyca Działalność usługowa związana z leśnictwem  Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Produkcja włókien szklanych. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Produkcja opakowań z metali . Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Głuszyca ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów Rozmnażanie roślin. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Produkcja pojemników metalowych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Głuszyca

Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Działalność wspomagająca edukację. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja kabli światłowodowych. Zakładanie stolarki budowlanej. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Chów i hodowla świń. Ebiuro Wirtualne Biura Głuszyca Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Transport drogowy towarów. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Głuszyca Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykliDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Praktyka lekarska dentystyczna. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja dzianin metrażowych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. ..

Biuro Wirtualne Głuszyca

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne Biuro Głuszyca jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Ebiuro Wirtualne Biura Głuszyca. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Głuszyca Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?