WIRTUALNE BIURO Głowno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Głowno

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Głowno. System jest prosty i przejrzysty. Głowno Wirtualne Biuro. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. System jest prosty i przejrzysty. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Głowno

Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Zarządzanie rynkami finansowymi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność taksówek osobowych. Reasekuracja. ADRES REJESTRACJI FIRMY Głowno Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Wykończanie wyrobów włókienniczych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Głowno ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja artykułów piśmiennych Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Transport drogowy towarów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Demontaż wyrobów zużytych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Głowno

Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Produkcja gier i zabawek. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Działalność szpitali. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Ebiuro Wirtualne Biura Głowno Chów i hodowla bydła mlecznegoPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Wydawanie gazet. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Gimnazja. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Głowno Ebiuro Wirtualne Biura Reprodukcja zapisanych nośników informacjiDziałalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Technika. ..

Biuro Wirtualne Głowno

Posiadanie adresu firmowego Głowno, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Głowno. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Głowno Ebiuro Wirtualne Biura. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?