WIRTUALNE BIURO Głogówek
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Głogówek

Wirtualne Biuro Głogówek jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wirtualne Biuro Głogówek. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Głogówek Wirtualne Biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Głogówek

Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Transport drogowy towarów. Działalność w zakresie architektury. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Produkcja zegarków i zegarów. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Głogówek Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Nadawanie programów radiofonicznych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja materaców. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Głogówek ADRES REJESTRACJI FIRMY Roboty związane z budową dróg i autostrad Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Głogówek

Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja tkanin wełnianych. Chów i hodowla drobiu. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pogrzeby i działalność pokrewna. Ebiuro Wirtualne Biura Głogówek Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Głogówek Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnychProdukcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Produkcja szkła gospodarczego. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. ..

Biuro Wirtualne Głogówek

Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Ebiuro Wirtualne Biura Głogówek. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Głogówek Ebiuro Wirtualne Biura. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?