WIRTUALNE BIURO Głogów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Głogów

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Głogów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wirtualne Biuro Głogów. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Głogów Wirtualne Biuro. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Głogów

Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Wydawanie gazet. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Praktyka pielęgniarek i położnych. Działalność organizacji profesjonalnych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Głogów Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Działalność paramedyczna. Produkcja obuwia. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Produkcja dzianin metrażowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Głogów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja obuwia Produkcja pozostałych tkanin. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Głogów

Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Wytwarzanie paliw gazowych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja przędzy wełnianej. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Ebiuro Wirtualne Biura Głogów Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaDziałalność pogotowia ratunkowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Szkoły podstawowe. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Głogów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznychProdukcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Pozostałe drukowanie. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. ..

Biuro Wirtualne Głogów

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Ebiuro Wirtualne Biura Głogów. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Głogów Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?