WIRTUALNE BIURO Głogów Małopolski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Głogów Małopolski

Posiadanie adresu firmowego Głogów Małopolski, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wirtualne Biuro Głogów Małopolski. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Głogów Małopolski Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy !

ADRES REJESTRACJI FIRMY Głogów Małopolski

Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Pozostałe sprzątanie. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Głogów Małopolski Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Działalność centrów telefonicznych (call center). Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Głogów Małopolski ADRES REJESTRACJI FIRMY Praktyka lekarska dentystyczna Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Nauka języków obcych. Działalność holdingów finansowych. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Górnictwo gazu ziemnego. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Głogów Małopolski

Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Działalność taksówek osobowych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja tkanin wełnianych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja samochodów osobowych. Ebiuro Wirtualne Biura Głogów Małopolski Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznejInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Działalność w zakresie architektury. Działalność portali internetowych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Głogów Małopolski Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Obrona narodowa. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. ..

Biuro Wirtualne Głogów Małopolski

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Ebiuro Wirtualne Biura Głogów Małopolski. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Głogów Małopolski Ebiuro Wirtualne Biura. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?