WIRTUALNE BIURO Glinojeck
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Glinojeck

Nasze wirtualne biuro w Glinojeck umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Glinojeck wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wirtualne Biuro Glinojeck. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Glinojeck Wirtualne Biuro. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Glinojeck

Produkcja papieru i tektury. Produkcja tkanin wełnianych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Glinojeck Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja pozostałych tkanin. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Technika. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja zegarków i zegarów. Glinojeck ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego  Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja gazów technicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Glinojeck

Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność organizacji profesjonalnych. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja soków z owoców i warzyw. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja materaców. Ebiuro Wirtualne Biura Glinojeck Produkcja cukruProdukcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja dywanów i chodników. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Działalność klubów sportowych. Technika. Glinojeck Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność wydawniczaProdukcja pozostałych pomp i sprężarek. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Biuro Wirtualne Glinojeck

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Glinojeck. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Glinojeck Ebiuro Wirtualne Biura. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Glinojeck, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?