WIRTUALNE BIURO Giby
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Giby

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wirtualne Biuro Giby. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Giby Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Giby

Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Praktyka lekarska specjalistyczna. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Sprawy zagraniczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Giby Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Badania i analizy związane z jakością żywności. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność związana z pakowaniem. Giby ADRES REJESTRACJI FIRMY Branżowe szkoły I stopnia Produkcja maszyn do obróbki metalu. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Uprawa tytoniu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Giby

Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Działalność organizacji profesjonalnych. Technika. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Ebiuro Wirtualne Biura Giby Działalność klubów sportowychDziałalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja klejów. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Giby Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja tkanin wełnianych. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. ..

Biuro Wirtualne Giby

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Giby wirtualne biuro. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Giby. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Giby Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?