WIRTUALNE BIURO Galewice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Galewice

Galewice prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nasze wirtualne biuro w Galewice umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Galewice wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne Biuro Galewice. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Galewice Wirtualne Biuro. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Galewice

Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Galewice Artystyczna i literacka działalność twórcza Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Branżowe szkoły I stopnia. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Galewice ADRES REJESTRACJI FIRMY Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych Produkcja aluminium hutniczego. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Handel energią elektryczną. Wytwarzanie paliw gazowych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Introligatorstwo i podobne usługi. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Galewice

Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja broni i amunicji. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Ebiuro Wirtualne Biura Galewice Naprawa i konserwacja maszynGórnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja maszyn dla metalurgii. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Galewice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowanaInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja artykułów piśmiennych. ..

Biuro Wirtualne Galewice

Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Galewice. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Galewice Ebiuro Wirtualne Biura. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?