WIRTUALNE BIURO Gąbin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Gąbin

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wirtualne Biuro Gąbin. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Gąbin Wirtualne Biuro. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Gąbin prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Gąbin

Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Gąbin Działalność obiektów sportowych Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wymiar sprawiedliwości. Produkcja win gronowych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Odlewnictwo metali lekkich. Gąbin ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja elementów elektronicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Gąbin

Branżowe szkoły I stopnia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Pozostałe formy udzielania kredytów. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Gąbin Produkcja pieców, palenisk i palników piecowychWykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Działalność związana z pakowaniem. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Gąbin Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja maszynWytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. ..

Biuro Wirtualne Gąbin

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Gąbin. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Gąbin Ebiuro Wirtualne Biura. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Gąbin prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?