WIRTUALNE BIURO Firlej
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Firlej

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wirtualne Biuro Firlej. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Firlej Wirtualne Biuro. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Firlej

Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Górnictwo rud żelaza. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Firlej Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Firlej ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja papieru i tektury. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność związana z tłumaczeniami. Kolegia pracowników służb społecznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Firlej

Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Ebiuro Wirtualne Biura Firlej Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówDziałalność portali internetowych. Produkcja wapna i gipsu. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja pozostałych tkanin. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Firlej Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnegoChów i hodowla świń. Produkcja klejów. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. ..

Biuro Wirtualne Firlej

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Ebiuro Wirtualne Biura Firlej. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Firlej Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?