WIRTUALNE BIURO Filipów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Filipów

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Filipów. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Filipów Wirtualne Biuro. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Wirtualne Biuro Filipów jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Filipów

Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Roboty związane z budową dróg i autostrad. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Filipów Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Leasing finansowy. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Filipów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów tartacznych Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność banku centralnego. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie książek. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Filipów

Działalność obiektów kulturalnych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała działalność wydawnicza. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Ebiuro Wirtualne Biura Filipów Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskichKierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Uprawa roślin włóknistych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Filipów Ebiuro Wirtualne Biura ReasekuracjaNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Produkcja artykułów piśmiennych. Działalność związana z oprogramowaniem. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. ..

Biuro Wirtualne Filipów

Filipów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. System jest prosty i przejrzysty. Ebiuro Wirtualne Biura Filipów. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Filipów Ebiuro Wirtualne Biura. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Filipów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?