WIRTUALNE BIURO Fajsławice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Fajsławice

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne Biuro Fajsławice. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Fajsławice Wirtualne Biuro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Fajsławice

Produkcja opakowań drewnianych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Fajsławice Pozostała działalność związana ze sportem Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Wytwarzanie paliw jądrowych. Fajsławice ADRES REJESTRACJI FIRMY Zbieranie odpadów niebezpiecznych Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Fajsławice

Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Pozostała działalność wydawnicza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Ebiuro Wirtualne Biura Fajsławice Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewnaNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja wyrobów tytoniowych. Licea ogólnokształcące. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja szkła gospodarczego. Fajsławice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowanaInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja odzieży skórzanej. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność związana z projekcją filmów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. ..

Biuro Wirtualne Fajsławice

Fajsławice prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Ebiuro Wirtualne Biura Fajsławice. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Fajsławice Ebiuro Wirtualne Biura. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Fajsławice bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?