WIRTUALNE BIURO Dzikowiec
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dzikowiec

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne Biuro Dzikowiec. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Dzikowiec Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dzikowiec

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dzikowiec Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja soków z owoców i warzyw. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja motocykli. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Dzikowiec ADRES REJESTRACJI FIRMY Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja materiałów wybuchowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dzikowiec

Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Praktyka lekarska specjalistyczna. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Produkcja pozostałych mebli. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Ebiuro Wirtualne Biura Dzikowiec Produkcja rowerów i wózków inwalidzkichProdukcja win gronowych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Produkcja szkła gospodarczego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja przędzy wełnianej. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Dzikowiec Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskichMagazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. ..

Biuro Wirtualne Dzikowiec

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Ebiuro Wirtualne Biura Dzikowiec. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Dzikowiec Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Wirtualne Biuro Dzikowiec jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?