WIRTUALNE BIURO Dziemiany
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dziemiany

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wirtualne Biuro Dziemiany. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Dziemiany Wirtualne Biuro. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Dziemiany jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dziemiany

Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Produkcja włókien chemicznych. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Placówki doskonalenia nauczycieli. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dziemiany Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja odzieży roboczej. Transport kosmiczny. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Dziemiany ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja motocykli. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dziemiany

Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych mebli. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Chów i hodowla bydła mlecznego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Ebiuro Wirtualne Biura Dziemiany Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja pozostałych mebli. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja wyrobów tytoniowych. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Wytwarzanie paliw gazowych. Chów i hodowla drobiu. Wymiar sprawiedliwości. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Dziemiany Ebiuro Wirtualne Biura Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowychProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Technika. Uprawa roślin włóknistych. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Pozyskiwanie drewna. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. ..

Biuro Wirtualne Dziemiany

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Ebiuro Wirtualne Biura Dziemiany. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Dziemiany Ebiuro Wirtualne Biura. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?