WIRTUALNE BIURO Działoszyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Działoszyn

Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Wirtualne Biuro Działoszyn. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Działoszyn Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Działoszyn prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nasze wirtualne biuro w Działoszyn umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Działoszyn wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Działoszyn

Produkcja pozostałych mebli. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Działoszyn Badanie rynku i opinii publicznej Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Produkcja nawozów i związków azotowych. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Działoszyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych Działalność organizacji profesjonalnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Transport drogowy towarów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Działoszyn

Drukowanie gazet. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Ebiuro Wirtualne Biura Działoszyn Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wodyDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działoszyn Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Praktyka lekarska specjalistyczna. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Biuro Wirtualne Działoszyn

Działoszyn prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Ebiuro Wirtualne Biura Działoszyn. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Działoszyn Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?