WIRTUALNE BIURO Duszniki-Zdrój
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Duszniki-Zdrój

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wirtualne Biuro Duszniki-Zdrój. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Duszniki-Zdrój Wirtualne Biuro. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wirtualne Biuro Duszniki-Zdrój jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Duszniki-Zdrój

Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja przędzy bawełnianej. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. ADRES REJESTRACJI FIRMY Duszniki-Zdrój Produkcja mebli biurowych i sklepowych Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Uprawa tytoniu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ubezpieczenia na życie. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Duszniki-Zdrój ADRES REJESTRACJI FIRMY Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja wapna i gipsu. Transport drogowy towarów. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Duszniki-Zdrój

Produkcja obuwia. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Ebiuro Wirtualne Biura Duszniki-Zdrój Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaDziałalność archiwów. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Transport wodny śródlądowy towarów. Badania i analizy związane z jakością żywności. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Wydobywanie torfu. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Duszniki-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja maszynInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. ..

Biuro Wirtualne Duszniki-Zdrój

Nasze wirtualne biuro w Duszniki-Zdrój umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Duszniki-Zdrój wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Duszniki-Zdrój wirtualne biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Duszniki-Zdrój. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Duszniki-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?