WIRTUALNE BIURO Dukla
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dukla

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Dukla, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Dukla. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dukla Wirtualne Biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Wirtualne Biuro Dukla jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Dukla. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dukla

Produkcja papieru i tektury. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja olejków eterycznych. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dukla Wydawanie książek Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Placówki doskonalenia nauczycieli. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja szkła płaskiego. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Dukla ADRES REJESTRACJI FIRMY Przygotowywanie i podawanie napojów Produkcja wyrobów futrzarskich. Odlewnictwo metali lekkich. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dukla

Pozostała działalność związana ze sportem. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Tynkowanie. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Nadawanie programów radiofonicznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Ebiuro Wirtualne Biura Dukla Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu)Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie energii elektrycznej. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Produkcja autobusów. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Uprawa ryżu. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Dukla Ebiuro Wirtualne Biura Obróbka mechaniczna elementów metalowychDziałalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Działalność bibliotek. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność centrów telefonicznych (call center). Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Biuro Wirtualne Dukla

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Ebiuro Wirtualne Biura Dukla. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Dukla Ebiuro Wirtualne Biura. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?