WIRTUALNE BIURO Drużbice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Drużbice

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Drużbice. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Drużbice Wirtualne Biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Drużbice. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Drużbice

Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność związana ze sportem. Szkoły podstawowe. Pozostałe sprzątanie. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Drużbice Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Drużbice ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja artykułów piśmiennych Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Drużbice

Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Zakładanie stolarki budowlanej. Tynkowanie. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Transport kolejowy towarów. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Ebiuro Wirtualne Biura Drużbice Transport wodny śródlądowy pasażerskiTransport wodny śródlądowy pasażerski. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Działalność związana z pakowaniem. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Działalność związana z oprogramowaniem. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność holdingów finansowych. Drużbice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych mebliUprawa pozostałych roślin wieloletnich. Działalność fizjoterapeutyczna. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Tynkowanie. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. ..

Biuro Wirtualne Drużbice

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Ebiuro Wirtualne Biura Drużbice. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Drużbice Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?