WIRTUALNE BIURO Drelów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Drelów

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Drelów, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wirtualne Biuro Drelów. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Drelów Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Drelów

Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Chów i hodowla bydła mlecznego. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. ADRES REJESTRACJI FIRMY Drelów Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport kosmiczny. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja kabli światłowodowych. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Drelów ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Drelów

Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Handel energią elektryczną. Produkcja mebli kuchennych. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Drelów Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymiPomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Placówki doskonalenia nauczycieli. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja baterii i akumulatorów. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Drelów Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowanaInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja sprzętu sportowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. ..

Biuro Wirtualne Drelów

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Drelów. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Drelów. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Drelów Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?