WIRTUALNE BIURO Doruchów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Doruchów

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wirtualne Biuro Doruchów. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Doruchów Wirtualne Biuro. Wirtualne Biuro Doruchów jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Nasze wirtualne biuro w Doruchów umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Doruchów wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Doruchów

Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Działalność agencji pracy tymczasowej. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. ADRES REJESTRACJI FIRMY Doruchów Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Doruchów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja elementów elektronicznych Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Doruchów

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Reasekuracja. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała działalność wydawnicza. Ebiuro Wirtualne Biura Doruchów Działalność agencji informacyjnychProdukcja ołowiu, cynku i cyny. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja metali szlachetnych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność w zakresie architektury. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja tapet. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Doruchów Ebiuro Wirtualne Biura Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupkówProdukcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Biuro Wirtualne Doruchów

Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. System jest prosty i przejrzysty. Ebiuro Wirtualne Biura Doruchów. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Doruchów Ebiuro Wirtualne Biura. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?