WIRTUALNE BIURO Dorohusk
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dorohusk

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Nasze wirtualne biuro w Dorohusk umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Dorohusk wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne Biuro Dorohusk. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Dorohusk Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dorohusk

Wykonywanie instalacji elektrycznych. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja sprzętu instalacyjnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dorohusk Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane Szkoły podstawowe. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Praktyka lekarska ogólna. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Dorohusk ADRES REJESTRACJI FIRMY Odzysk surowców z materiałów segregowanych Roboty związane z budową dróg i autostrad. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja olejków eterycznych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Produkcja sprzętu sportowego. Działalność usługowa następująca po zbiorach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dorohusk

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Uprawa tytoniu. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Ebiuro Wirtualne Biura Dorohusk Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystycznePozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Dorohusk Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wykończanie wyrobów włókienniczych. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Wydawanie książek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Działalność wspomagająca edukację. Pozostałe drukowanie. ..

Biuro Wirtualne Dorohusk

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Dorohusk. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Dorohusk. System jest prosty i przejrzysty. Dorohusk Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Dorohusk bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?