WIRTUALNE BIURO Domaniów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Domaniów

Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wirtualne Biuro Domaniów. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Domaniów Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Domaniów

Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostałe sprzątanie. Wydawanie książek. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja instrumentów muzycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Domaniów Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Odlewnictwo żeliwa. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Demontaż wyrobów zużytych. Domaniów ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja statków i łodzi Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Badanie rynku i opinii publicznej. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Domaniów

Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Produkcja odzieży roboczej. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Ebiuro Wirtualne Biura Domaniów Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaProdukcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie soli. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Domaniów Ebiuro Wirtualne Biura Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnejNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja elementów elektronicznych. Uprawa trzciny cukrowej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Chów i hodowla drobiu. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. ..

Biuro Wirtualne Domaniów

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Ebiuro Wirtualne Biura Domaniów. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Domaniów Ebiuro Wirtualne Biura. Domaniów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nasze wirtualne biuro w Domaniów umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Domaniów wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?