WIRTUALNE BIURO Dolsk
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dolsk

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualne Biuro Dolsk. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Dolsk Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dolsk

Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Górnictwo ropy naftowej. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Rybołówstwo w wodach morskich. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja pozostałych tkanin. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dolsk Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych Naprawa i konserwacja maszyn. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja wyrobów tartacznych. Dolsk ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja materiałów wybuchowych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dolsk

Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Technika. Ebiuro Wirtualne Biura Dolsk Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowychProdukcja mebli biurowych i sklepowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Dolsk Ebiuro Wirtualne Biura Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanychNaprawa i konserwacja statków i łodzi. Produkcja soków z owoców i warzyw. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. ..

Biuro Wirtualne Dolsk

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Ebiuro Wirtualne Biura Dolsk. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Dolsk Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Dolsk zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Dolsk bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?