WIRTUALNE BIURO Dobrzyca
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dobrzyca

System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wirtualne Biuro Dobrzyca. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Dobrzyca Wirtualne Biuro. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dobrzyca

Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dobrzyca Produkcja pojemników metalowych Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Technika. Działalność obiektów kulturalnych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Transport morski i przybrzeżny towarów. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Dobrzyca ADRES REJESTRACJI FIRMY Tynkowanie Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dobrzyca

Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Działalność organizatorów turystyki. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Wytwarzanie paliw gazowych. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja sprzętu instalacyjnego. Ebiuro Wirtualne Biura Dobrzyca Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznychNaprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność morskich agencji transportowych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Chów i hodowla owiec i kóz. Produkcja gazów technicznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Dobrzyca Ebiuro Wirtualne Biura Przeładunek towarów w portach śródlądowychDziałalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. ..

Biuro Wirtualne Dobrzyca

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Ebiuro Wirtualne Biura Dobrzyca. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Dobrzyca Ebiuro Wirtualne Biura. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Nasze wirtualne biuro w Dobrzyca umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Dobrzyca wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?